Česká pošta, s.p.

Česká pošta, s.p.

Proč s námi!

Tvoje budoucnost je růst společně s firmou. U nás můžeš pustit uzdu fantazii a společně s námi vymýšlet nové věci. Prostě dělat to, co Tě baví. Najdeš u nás kolegy, kteří mají stejné hodnoty – kvalitu, odpovědnost, loajalitu, hledání nových cest a spokojeného zákazníka. Najdeš u nás atraktivní práci za odpovídající mzdu, možnosti profesního rozvoje a mnoho dalších zaměstnaneckých výhod a benefitů.

Česká pošta zaměstnává více než 30.000 lidí z nejrůznějších oborů a jsme tak jednou z největších firem v České republice. Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v oboru. Vždyť našim službám patří místo v životech lidí bezmála sto let. A Ty teď máš příležitost uplatnit svůj talent a nápady, kterými můžeš změnit budoucnost Pošty a zároveň napsat svůj vlastní úspěšný příběh.

Zaměstnanecké výhody

O své zaměstnance se umíme postarat. Téměř každý měsíc pro Tebe máme celou řadu výhod a služeb, které bys jinde hledal jen těžko. Žiješ aktivním životem? Dostaneš od nás poukázky na návštěvy sportovních zařízení. Máš rád kulturu? Přispějeme Ti na návštěvu divadel nebo výstav. Rád cestuješ? Můžeš se levně ubytovat v našich vlastních rekreačních/ubytovacích zařízeních po celé ČR. Užij si 5 týdenní dovolenou a zkrácenou pracovní dobu, 37,5 hodin týdně.Nezapomínáme ani na naše nejmenší – ti od nás získají příspěvek na dětské tábory třeba i u moře. Šíří zaměstnaneckých benefitů a nadstandardní péčí o zaměstnance se řadíme mezi nejatraktivnější zaměstnavatele na pracovním trhu.

Tvoje budoucnost je růst společně s firmou

Rychlí kurýři na koních, poštovní holubi, poštovní expresy – i to je část úžasné historie České pošty. Teď nás ale stále více fascinuje to, co je teprve před námi – naše budoucnost. A budoucnost začíná už dnes. Možná to budeš právě Ty, kdo nám ji pomůže vytvářet. Hledáme nové kolegy, kteří mají rádi výzvy, jsou houževnatí a chtějí se podílet na budoucnosti České pošty. Hledáme nové tváře na nejrůznější pracovní pozice.

Litujeme, ale žádný inzerát nebyl nalezen.
Zavřít