ADECCO spol s.r.o.

ADECCO spol s.r.o.

Váš partner na trhu pracovních příležitostí

Na trhu v České republice působíme již od roku 1992. V současné době máme 18 poboček a On-Site pracovišť u našich klientů po celém území České republiky. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků - uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům a agenturním zaměstnancům šanci profesního i mimoprofesního rozvoje.

V průběhu roku zaměstnáváme na denní bázi více než 5 000 agenturních zaměstnanců, v roce 2016 jsme našli vhodné zaměstnání pro více než 18 000 uchazečů, denně pomáháme více než 300 našim klientům.

Better work, better life

Základ našeho úspěchu spočívá ve spojení pevného zázemí mezinárodní společnosti s lokální přítomností. Mezinárodní zázemí nám umožňuje využívat ucelené mezinárodní know-how včetně nejmodernějších technologií a lokální přítomnost nám na druhé straně zajišťuje dokonalou znalost místního prostředí a jeho potřeb, jakož i nezbytnou bezprostřední blízkost klientovi.

Jsme držitelem certifikátu ISO 9001:2008 a zakládajícím členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (www.apps.cz), která byla založena v prosinci 2002.

Adecco je inspirací v oblasti lidských zdrojů

Jsme mezinárodní personální agentura, která firmám nalezne kvalitní zaměstnance a Vám, kteří nemáte práci, najde nové zaměstnání. Naše společnost Adecco nabízí komplexní personální služby. Hledáte práci, nebo nové zaměstnance? Obraťte se na odborníka, kterým ADECCO v personální oblasti určitě je!

  • V Česku působíme již 25 let.
  • Máme zde 18 poboček.
  • Denně pomáháme více než 300 našim klientům.