ChciPráci.cz doporučuje

Obchodní referent pro oblast Jižní Moravy

Popis pozice

Hledáme kolegu na pozici obchodního referenta. Hlavním úkolem bude vedení obchodních případů, kontakt se zákazníky a jednání s nimi v oblasti chovu prasat, skotu pro oblast Jižní Moravy. Práce možná na pracovní poměr nebo OSVČ. Mzda či odměna bude upřesněna při pohovoru.

Náplň práce

- vedení obchodních případů
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- jednání se zákazníky
- péče o stávající zákazníky
- technické poradenství zákazníkům
- zpracování nabídek
- prezentace produktů společnosti
- zajišťování realizace zakázek

Požadavky

- ukončené SŠ vzdělání zemědělského směru
- dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup k zákazníkovi
- znalost práce na PC
- řid. průkaz sk. B
- zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a týmová práce

Co nabízíme

- zázemí dlouhodobě prosperující společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- auto, notebook, mobilní telefon
- práce možná na pracovní poměr nebo OSVČ

Nástup
1. 6. 2018
Práce na směny
jednosměnný provoz

Kontaktní údaje

AGRICO s.r.o., Rybářská 671, Třeboň

Radka Holá

Sídlo firmy

Rybářská 671
37901 Třeboň

vloženo 28. 6. 2018