ChciPráci.cz doporučuje

Montážní a servisní technik

Popis pozice

Jsi spolehlivý a baví Tě manuální práce? Pak jsi na správném místě!
Do naší společnosti právě hledáme další posilu na pozici Montážní a servisní technik.

Náplň práce

- každodenní výjezdy k zákazníkům
- diagnostika poruchy a její následná oprava
- občasná pohotovost
- montáž vratové techniky

Požadavky

- chuť do práce a pro – klientský přístup
- středoškolské vzdělání s výučním listem podmínkou
- praxe v oblasti mechaniky a elektroniky výhodou
- znalost vyhlášky 50/1978 Sb.
- řidičský průkaz skupiny B
- manuální zručnost
- komunikativnost a příjemné vystupování
- proaktivnost, samostatnost, zodpovědnost

Co nabízíme

- zázemí stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- práci samostatnou a různorodou s profi vybavením
- nadstandardní finanční ohodnocení
- odměny za pracovní výkon
- příspěvek na stravování
- firemní vůz
- práci na plný úvazek

Kontaktní údaje

ALTOMA spol. s r.o.

Jana Schumacher

Sídlo firmy

Žirovnická 3124/1
10600 Praha

Místo výkonu práce

Brno 60200, okres Brno-město, Jihomoravský kraj
vloženo 10. 3. 2020