ChciPráci.cz doporučuje

Obchodní zástupce

Popis pozice

Baví Tě obchod a rád komunikuješ s lidmi? Pak jsi na správném místě!
Do naší společnosti právě hledáme další posilu na pozici Obchodní zástupce.

Náplň práce

- zpracování došlých poptávek a tvorba cenových nabídek
- navrhování technických řešení zakázek
- péče o přidělené i nově získané zákazníky a denní komunikace s nimi
- poradenská činnost
- práce v terénu i v kanceláři
- utužování obchodních vazeb
- koordinace zakázek
- reporting

Požadavky

- chuť do práce a pro – klientský přístup
- středoškolské vzdělání s maturitou technického zaměření podmínkou
- znalost MS Offfice
- praxe v oblasti výhodou
- řidičský průkaz skupiny B
- komunikativnost a příjemné vystupování
- proaktivnost, samostatnost, zodpovědnost

Co nabízíme

- zázemí stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- nadstandardní finanční ohodnocení včetně bonusové složky
- příspěvek na stravování a další benefity
- firemní vůz i k soukromým účelům
- práci na plný úvazek

Nástup
ihned nebo dohodou
Práce na směny
jednosměnný provoz

Kontaktní údaje

ALTOMA spol. s r.o.

Jana Schumacher

Sídlo firmy

Žirovnická 3124/1
10600 Praha

Místo výkonu práce

Žirovnická 3124/1 , Praha 11000, okres Praha, Hlavní město Praha
vloženo 9. 3. 2020