ChciPráci.cz doporučuje

Event Sales Manager

Popis pozice

Jsi komunikativní, máš chuť a motivaci něco dokázat? Pak jsi na správném místě!
Do naší nejvýše položené restaurace v Praze právě hledáme další posilu na pozici Event Sales.

Náplň práce

- aktivní sledování trhu a příležitostí
- zodpovědnost za vyhledávání nových klientů
- komunikace s dodavateli a s klientem od přípravy až po realizaci akce
- příprava nabídek dle požadavků klienta
- úzká spolupráce s Event Managerem a jinými odděleními k zajištění hladkého průběhu akce
- pravidelný reporting a vytváření seznamu potenciálních klientů – vkládání do interního systému
- monitoring nabídky konkurence

Požadavky

- chuť do práce
- ochotu cestovat
- výbornou komunikaci a drive
- zkušenost na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou
- příjemné vystupování, proklientský přístup
- spolehlivost, poctivost

Co nabízíme

- sehraný tým, slušné jednání a zázemí stabilní společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- nadstandardní finanční ohodnocení
- firemní benefity
- práci na plný či částečný úvazek

Nástup
Ihned

Kontaktní údaje

City Congress, s.r.o.

Jana Schumacher

Sídlo firmy

Hvězdova 1716/2b
14000 Praha

Mzda/plat

80.000 Kč / měsíc

Obory

management

Profese

event manager

Minimální vzdělání

bez vzdělání

Místo výkonu práce

Hvězdova 1716/2b, Praha 11000, okres Praha, Hlavní město Praha
vloženo 5. 2. 2020