Nabídka práce doprava / logistika

Nalezeno 2 909 nabídek
Seřadit podle: Relevance Data

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - ŘIDIČ SK. C + E

Jaroslav Dvořák

dnes

Semily

Řidičský průkaz sk. C + E, profesní průkaz, zodpovědnost, samostatnost, časová flexibilita, spolehlivost, praxe a znalost ČR vítány. Smlouva na dobu neurčitou se zkušební lhůtou. Pracovní doba pondělí - pátek (volné víkendy a státní svátky).kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky

30.000 – 40.000 Kč / měsícDo oblíbenýchNezobrazovat

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Svatopluk Beneš

dnes

Jablonec nad Nisou

Řidič C+E, mezinárodní kamionová doprava - stálá práce na novém vozidle autopřepravník, individuální přístup, velice dobré platové podmínky, praxe na autopřepravníku vítána.Kontakt telefonicky nebo na email.

65.000 – 75.000 Kč / měsícDo oblíbenýchNezobrazovat

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - ŘIDIČ

Jana Dvořáková

dnes

Turnov

rozvoz pivařidič. průkaz sk. C + E, profesní průkaz, kartu řidičedeputátní pivo, příspěvek na dopravukontakt: telefonicky, e-mailem: autosvijany@email.cz

25.000 – 35.000 Kč / měsícDo oblíbenýchNezobrazovat

dnes

Liberec

Místo výkonu práce: Svijanský Újezd 67, 463 45 Pěnčín u LiberceRozvoz piva pro Pivovar SvijanyPožadavky: ŘP sk. C nebo CE, profesní průkaz, kartu řidičeVýhody: deputátní pivo, příspěvek na dopravuHlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně v pondělí od 16.00 do 18.00 hod. ve Svijanském Újezdě 67

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají - ŘIDIČ AUTOBUSU

Václav Palivec

dnes

Semily

vyuč. v libovolném oboruanglický jazyk, řidič. průkaz sk. D, mzda + tipkontakt: e-mailem, telefonicky

20.000 Kč / měsícDo oblíbenýchNezobrazovat

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - ŘIDIČ MKD

RTW Trans s.r.o.

dnes

Turnov

Přepravy na trase CZ-D-CZ nebo CZ - Benelux - CZ. žádné cesty přes víkend mzda je uváděna v "čistém"prémie dle odpracovaných letkontakt: telefonicky, e-mailem, osobně

40.000 – 55.000 Kč / měsícDo oblíbenýchNezobrazovat

Řidiči tahačů - ŘIDIČ MKD

DOVOSSTRANS s.r.o.

dnes

Turnov

řidičský průkaz sk. A,B,C, CE + profesní průkaz, karta řidičekontakt: telefoonicky po - pá od 8.00 do 16.00 hod.

30.000 – 45.000 Kč / měsícDo oblíbenýchNezobrazovat

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - ŘIDIČ SILNIČNÍCH MOTOROVÝCH VOZIDEL NAD 12t

Silnice LK a.s.

dnes

Liberec

Náplň práce: - řízení silničních motorových vozidel nad 12t a jejich běžná údržba- údržba silniční sítě včetně jejich součástí a příslušenství- operativní zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy- provádění pomocných prací při realizaci stavebních zakázek- provádění zimní údržby silniční...

20.000 – 23.000 Kč / měsícDo oblíbenýchNezobrazovat

Řidič VZV v Pardubicích - ubytování Vám zajistíme

Manuvia, a. s.

dnes

Pardubice

Co bude Vaší náplní práce? převzetí materiálu z výroby, balení, logistika materiálu z výroby do jiných skladůpříjem materiálu ze skladů a dodání materiálu do výrobykomunikace s výrobouNabízíme:ubytování a doprava do práce ZDARMAmožnost týdenních záloh, možnost přesčasůmožnost získání firemní SIM...

105 Kč / hodinaDo oblíbenýchNezobrazovat

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTA SKUPINY C + E

TRAND, s.r.o.

dnes

Turnov

Znalost němčiny a ruštinyKontakt: osobně e-mailem telefonicky

16.280 Kč / měsícDo oblíbenýchNezobrazovat
Zavřít