First Call s.r.o.

Operátor / operátorka pro Call Centrum Rumburk - zajímavé benefity!

Popis pozice

Máš chuť komunikovat a naučit se novým věcem?
Máš rád výzvy a hledáš zajímavé zaměstnání?
Snažíte se získat praxi a nedali Vám příležitost?
TAK HLEDÁME PRÁVĚ TEBE!

Požadujeme

• Dobré komunikační schopnosti
• Příjemný hlasový projev
• Pozitivní postoj a pro-aktivní přístup
• Zodpovědnost a spolehlivost
• Týmového ducha
• Chuť učit se novým věcem

Nabízíme

• Vysoké finanční ohodnocení
• Fixní plat + prémie
• Možnost kariérního růstu
• Práce na hlavní pracovní poměr i brigády
• Práce v mladém kolektivu
• Spolupráce s exkluzivními obchodními partnery

Benefity

Možnost osobního a profesního růstu - Systém firemního vzdělávání a školení - Týmové akce - Relaxační koutek. Příspěvek na dopravu. Extra bonus pro nové uchazeče po zapracování.

Nástup
Ihned, dohodou
Práce na směny
jednosměnný provoz

Lucie Závětová

Sídlo firmy

Vlkova 821/23
13000 Praha

Místo výkonu práce

Matušova 1, Rumburk 40801, okres Děčín, Ústecký kraj
vloženo 22. 10. 2018