ChciPráci.cz doporučuje

Programátor GIS aplikací

Popis pozice

Do našeho týmu pro vývoj a implementaci geografických informačních systémů (GIS) hledáme programátora, kterého zajímají prostorová data, jejich automatizované zpracovávání, analyzování apod. Hlavní náplní práce je zejména vývoj webových a mobilních mapových aplikací, jejich nástrojů a dalších komponent, které využívají prostorová data. Další součástí činností je vývoj integračních rozhraní, které využívají data z prostorových databází.

Náplň práce

• vývoj webových a mobilních mapových aplikací a nástrojů
• úprava a rozvoj stávajících nasazených řešení a produktů
• vývoj nových funkcionalit a služeb nad prostorovými daty
• podílení se na všech fázích implementace projektů GIS (analýzy, návrhu, vývoje)
• implementace komplexních řešení GIS

Požadavky

• min. SŠ vzdělání technického směru
• schopnost algoritmizace, znalost principů webu, znalost .NET Framework (C#, VB)
• znalost SQL databází výhodou
• anglický jazyk (alespoň pasivně)
• schopnost týmové práce

Co uvítáme
• kreativitu a vlastní nápady
• ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme

• účast na zajímavých projektech s dlouhodobou perspektivou
• příležitost pro získání specifických znalostí
• mladý kolektiv s možností seberealizace
• flexibilní pracovní dobu
• zajímavé finanční ohodnocení
• možnost osobního rozvoje
• práci se zajímavými a moderními technologiemi

Benefity

• školení
• stravenky
• sick days
• služební telefon

Kontaktní údaje

GEOREAL spol. s r.o.

Karel Vondráček

Sídlo firmy

Hálkova 1059/12
30100 Plzeň

Místo výkonu práce

Hálkova 1059/12, Plzeň 30100, okres Plzeň-město, Plzeňský kraj
vloženo 3. 4. 2019