ChciPráci.cz doporučuje

Strojní údržbář - náborový příspěvek 8000 Kč!

Popis pozice

Jste technický typ a dokážete leccos opravit?

Česká firma Ing. Petr Gross působí na trhu 17 let.

Vyrábíme a dodáváme kvalitní díly pro kompletaci světel do automobilu, a tím přispíváme k bezpečné jízdě a viditelnosti.

Nyní hledáme samostatného a ochotného člověka na pozici:
STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ
- baví Vás udržovat a opravovat  hydrauliku na vstřikovacích strojích?
- zastáváte názor, že lepší je preventivní prohlídka zařízení než pak opravovat problémy, kterým se dalo předcházet?
- baví Vás navrhovat, zlepšovat a to, co vymyslíte, dát i do praxe?
- je pro Vás zajímavá spolupráce s autorizovanými techniky výrobků zařízení a získávání zkušeností?

Pokud můžete odpovědět "ANO", tak možná hledáme právě Vás!

Pro tuto práci nutně potřebujeme:

- SŠ vzdělání
- zájem se učit novým věcem, aktivní vzdělávání
- ochota pracovat ve dvousměnném provozu
- znalost čtení technické dokumentace

Výhodou:
- znalost vstřikovacích strojů
- řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme

Pokud si Vás vybereme, stanete se součástí stabilní české firmy, která si váží dobrých a loajálních pracovníků. Co nebudete umět, rádi naučíme. Ochotné a šikovné pracovníky rádi podporujeme v profesním růstu.

Za dobře odvedenou práci dostanete adekvátní odměnu.

Splňujete výše uvedené požadavky a chcete být součástí firmy Ing. Petr Gross?

Pokud ano, zašlete svůj profesní životopis na uvedený e-mail.

Benefity

- PP na dobu neurčitou
- příspěvek na dopravu
- měsíční odměny
- náborový příspěvek 8 000 Kč
- 13. a 14. plat

Nástup
1. 5. 2018, dohodou
Práce na směny
dvousměnný provoz

Kontaktní údaje

Ing. Petr Gross s.r.o.

Alena Radová

Sídlo firmy

Milotice nad Bečvou 96
75367 Milotice nad Bečvou

Místo výkonu práce

Milotice nad Bečvou 75367, okres Přerov, Olomoucký kraj
vloženo 5. 4. 2018