ChciPráci.cz doporučuje

Manažer pro práci s klienty

Popis pozice

Do Brněnské pobočky Step IT Academy hledáme příjemného a aktivního kolegu do našeho týmu. Prvořadá je chuť učit se nové věci a neustále se zlepšovat. O vše ostatní se postaráme my.

Na této pozici tě čeká:

Každodenní komunikace se zájemci o studium v naší Step IT Academy.
Evidence a zaznamenávání výsledků z telefonátů a osobních setkání s klienty.
Péče o kompletní klientskou agendu.

Náš budoucí kolega musí rád komunikovat s lidmi. Kromě toho by si měl mít chuť učit se nové věci, protože si to tato práce vyžaduje. Velkým plusem je pokud máš zkušenost s prodejem, není to však podmínka. Práce neobnáší aktivní vyhledávání klientů, zájemci budou kontaktovat tebe.

Požadavky

Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa.

Co nabízíme

Na začátek Tě kompletně zaškolíme. Těšit se můžeš i na tréninky z prodejních dovedností. Pro bezproblémové fungování ti budou neustále k dispozici naši kolegové z mateřské pobočky.

Nástup
Co nejdříve

Kontaktní údaje

itStep Brno, s.r.o.

Jana Palúchová

Sídlo firmy

Vídeňská 546/55
639 00 Brno

Místo výkonu práce

Vídeňská 546/55, Brno-střed 63900, okres Brno-město, Jihomoravský kraj
vloženo 31. 7. 2018