ChciPráci.cz doporučuje

Řidič na rozvoz uhlí pro jednotlivé pobočky

Popis pozice

Hledáme řidiče na rozvoz uhlí pro jednotlivé pobočky. Hledáme řidiče z oblastí Křince, Chvaletic, Hrušové, Letohradu, Mohelnice a Písečné u Jeseníka - ihned.
Kdo jsme?
Jsme již 22 let zavedená česká obchodní firma s vlastní dopravou a vozovým parkem. Naší hlavní činností je rozvoz pevných paliv do domácností. V současné době působíme hlavně ve středních a východních Čechách.
Požadujeme:
řidičský průkaz skupiny C
samostatnost, spolehlivost
Nabízíme:
garantovanou výplatu odměny každý druhý den

Jméno: Jiří Havelka
Telefon: 603 514 512
E-mail: jiri@havelka.cz
Cena: až 40 000

Řidič na rozvoz uhlí pro jednotlivé oblasti

Jedná se o rozvoz uhlí do domácností z jednotlivých poboček. Řidiče hledáme pro pobočky Křinec, Chvaletice, Hrušová, Letohrad, Jaroměř, Mohelnice a Písečná u Jeseníka. Řidič bude na konkrétní pobočce po domluvě s panem Havelkou.

řidič na rozvoz uhlí skupiny "C"

řidičský průkaz skupiny "C"

Co nabízíme

Nástup
24. 4. 2019, ihned

Kontaktní údaje

Jiří Havelka

Sídlo firmy

Náměstí 19
28933 Křinec

vloženo 24. 4. 2019