Nabídka práce v Olomouckém kraji

Nalezeno 7 082 nabídek
Seřadit podle: Relevance Data

Mechanik hydraulických strojů

AB Max Lisovna Kovářov s.r.o.

Oprava, údržba a renovace hydraulických lisů a zařízení. V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu plecakova@abmax.cz. Vždy uvádějte název pozice, na kterou reagujete.

Mechanik strojů a zařízení

Oprava a údržba lisů, jednoúčelových strojů a pomocných zařízení. Výroba a údržba přípravků. V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu plecakova@abmax.cz. Vždy uvádějte název pozice, na kterou reagujete.

Nástrojař v plastikářské výrobě

Opravy a údržba lisovacích a vstřikovacích forem. V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu plecakova@abmax.cz. Vždy uvádějte název pozice, na kterou reagujete.

řidič  MKD - tahač s návěsem

ADH Group, s.r.o.

Pracovní náplň: řidič tahače s návěsem Nabízíme: dobré platové podmínky, kvalitní vozový park, zázemí dobře fungující firmy více jak 20 let

Zedník

Buenostav s.r.o.

Místo výkonu práce: zakázky zaměstnavatele - oblast Morava. Pož.: praxe na kolejích, mostech, rekonstrukce domů, samostatnost, flexibilitu. Zaměstnavatel proplácí dopravné a ubytování. Pracovní poměr na 1 rok. První kontakt POUZE mailem nebo telefonicky od 8:00 do 16:00 hod.

Obsluha CNC strojů - hledáte stálou práci ve strojírenství?

ZLKL, s. r. o.

Místo výkonu práce: Olomoucký kraj, město Loštice, ulice Moravičanská 581/29 PSČ 789 83. Jsme zavedená, dlouhodobě rostoucí strojírenská společnost se špičkovými technologiemi. Jsme TOP Odpovědná firma roku 2014 a patříme mezi 100 nejlepších firem v ČR. Jaké jsou naše požadavky? •Praktická...

Zámečník - brusič

UNEX a.s.

Místo výkonu práce: Brníčko č.p. 1032, Uničov.

Brusič/ka kovů - seřizovač a obsluha konvenčního stroje na broušení

KLEIN automotive s.r.o.

Místo výkonu práce: Obec Štíty, ulice Nádražní č.p. 100, PSČ 789 91 Vyučení ve strojním oboru, praxe vítána. Kontakt: Osobně v pracovní dny 8-14 hodin Telefonicky: 733 640 042 Mailem: kariera@klein-automotive.cz

Tesař

Místo výkonu práce: zakázky zaměstnavatele - oblast Morava. Výroba forem v Prefách.

Betonář

Místo výkonu práce: zakázky zaměstnavatele - oblast Morava. Nástup možný ihned.

Zavřít