ChciPráci.cz doporučuje

Montážní dělník/Montážní dělnice - plat až 23 400 Kč

Popis pozice

Chcete začít s novým rokem něco NOVÉHO?
Chcete se stát součástí uznávané mezinárodní společnosti a poznat tým fajn lidí?
Jste flexibilní pro práci ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu?
Pokud jste 3x odpověděli ANO, pak hledáme právě VÁS!

Náplň práce

Ruční montáž, práce na montážních poloautomatech nebo na montážní lince
Práce dle pracovně kontrolních postupů
Balení, vážení, kontrola a správné etiketování
Pravidelná údržba stroje
Stoprocentní kontrola u nařízených výrobků
Práce v nepřetržitém 12-hodinovém provozu (krátký/dlouhý týden, denní a noční směny)

Požadavky

Min. základní vzdělání nebo vyučení
Manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost, pozorovací schopnosti
Základní znalost práce na PC

Co nabízíme

Atraktivní mzdové ohodnocení
Zázemí a podporu silné nadnárodní společnosti v automobilovém průmyslu
Odborné zaškolení, možnost profesního růstu
Práci s moderním technickým vybavením
Práce v nepřetržitém provozu
Osobní a kolektivní prémie ve výši až 26,5%
Docházkový bonus až 3.000,- Kč/čtvrtletí
5 týdnů dovolené
Stravenky v hodnotě 90 Kč, poukázky FlexiPass v hodnotě 300 Kč/čtvrtletí
Příplatek 5,40 Kč za každou odpracovanou hodinu v odpolední směně
Příplatek za práci v sobotu, v neděli a v noci ve výši 12% průměrného výdělku, ale v minimální výši 15 Kč za každou odpracovanou hodinu
Příspěvek ve výši až 800 Kč měsíčně na penzijní připojištění
Odměna až 5000 Kč za pracovní výročí
Odměna až 3000 Kč za životní jubileum
Odměna 1000 Kč za 10 odběrů krve u bezpříspěvkového dárcovství
Možnost využití MultiSport karty zaměstnancům a jejich rodinným příslušníkům
Po půl roce zaměstnanecké SIM-karty se zvýhodněným tarifem
Pracovní oděv a nadstandardní pracovní pomůcky zdarma, příspěvek na čištění oděvů
Zastávka přímo u závodu, vlastní parkoviště, čisté pracovní prostředí
Akce pro zaměstnance a účast na akcích podporujících službu komunitě (dobročinný bazar apod.)

Vyplácení mzdy včas na účet.

Nástup
ihned

Kontaktní údaje

Lear Corporation Vyškov

Romana Říhová

Sídlo firmy

Tovární 735/10
68201 Vyškov

vloženo 27. 1. 2020