Mondi Štětí a.s.
ChciPráci.cz doporučuje

Popis pozice

Mondi Štětí a.s. je významná nadnárodní společnost, součást skupiny Mondi Group. Vyrábíme papírové obalové materiály a buničinu, které dodáváme zákazníkům v České republice i v zahraničí. Sídlíme ve Štětí, cca 50 km severozápadně od Prahy. V současné době hledáme vhodné kandidáty/tky na pozici:

Náplň práce

  • manipulace příjem, skladování hotových výrobků s využitím čárových kódů a nakládka výrobků do dopravních prostředků, kamion, kontejner a vagon
  • tvorba DL s využitím informačních technologií v systému SAP
  • tvorba expedičních dokladů CMR, CIM

Požadavky

  • SŠ - SOU vzdělání
  • alespoň 2 roky praxe na vysokozdvižném vozíku
  • řidičský průkaz na VZV pro skupinu W1 výhodou
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
  • znalost bezpečnostních a protipožárních předpisů skladového hospodářství
  • aktivní přístup k práci
  • samostatné rozhodování
  • spolehlivost

Co nabízíme

  • zázemí úspěšné a dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
  • nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
  • práci v příjemném pracovním prostředí
  • místo výkonu práce: Štětí

Michaela Stuchlá

Sídlo firmy

Litoměřická 272
41108 Štětí

Ref. č. A370

Typ nabídky

plný úvazek

Vhodné pro

pro absolventy

Minimální vzdělání

bez vzdělání

Jazyky

čeština (středně pokročilá)

Místo výkonu práce

Litoměřická 272, Štětí 41108, okres Litoměřice, Ústecký kraj
vloženo 17. 7. 2018