Nabídka práce na pozici prodavač

Nalezeno 2 370 nabídek
Seřadit podle: Relevance Data

prodavač/ka-pokladní

WIKY, spol. s r. o.

HOT nabídkaTOP nabídkazadáno před 2 dny

Přijmeme prodavačky/prodavače do nově zřizované prodejny hraček a papírenského zboží v Praze Štěrboholích. Nabízíme práci v příjemném prostředí, vhodnou pro ty kdo mají rádi děti a jejich svět. Požadujeme příjemné vystupování,znalost práce na PC, ochotu učit se novým věcem.

18.100 – 24.800 Kč / měsícDo oblíbenýchNezobrazovat

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - OBCHODNÍ MANAŽER/KA

Stavební centrum FMC s.r.o.

dnes

Česká Třebová

MÍSTO VÝKONU: Pod Jelenicí č.p. 657, Parník, 560 02 Česká Třebová 2POŽADUJEME:- znalost vedení účetnictví- správa webu- aktivní kontakt se zákazníky- vedení týmu, samostatnostKONTAKT: tel. 7.00 - 16.00 hodin, e-mailem nebo osobně dle tel. dohody

15.000 – 20.000 Kč / měsícDo oblíbenýchNezobrazovat

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) - manažer zahraničního obchodu

ORLIMEX CZ, s.r.o.

dnes

Svitavy

Pracovní náplň: vyhledávání nových zákazníků a práce se stávajícími zákazníkyPožadujeme: VŠ vzdělání ekonomického směru, znalost práce na PC, ŘP B výhodou, výborná znalost AJ a RJ jazyka, komunikativnost a ochotaNabízíme: perspektivní zaměstnání, dobré pracovní podmínky

28.000 Kč / měsícDo oblíbenýchNezobrazovat

Prodavači smíšeného zboží - pracovník v obchodě

KONZUM, obchodní družstvo v Ústí nad Orlicí

dnes

Ústí nad Orlicí

Střídavě práce o sobotách a nedělích. Po skončení zkušební doby příspěvek na stravné ve výši Kč 45,- na den,nabídka výhodných mobilních služeb, odměna při pracovním a životním výročí, příspěvek na dětský tábor, poskytnutí 3 dnů zdravotního volna (dle podmínek kolektivní smlouvy) a další firemní...

16.000 Kč / měsícDo oblíbenýchNezobrazovat
Zavřít