ChciPráci.cz doporučuje

Manager realizace staveb

Popis pozice

Společnost RN Development je součástí investiční skupiny RN Solutions a.s., která podniká v nemovitostech, gastronomii a energetice.
Jsme developerská společnost, která připravuje a realizuje především (ale nejenom) residenční projekty po celé ČR. Hledáme chytrá řešení a zkoušíme nové progresivní technologie. Protože využíváme rozsáhlé zkušenosti z výstavby a provozování bytových i nebytových objektů všech typů a velikostí, snažíme se, aby naše projekty byly praktické a provozně domyšlené. Každý projekt je pro nás nová výzva a přistupujeme k němu individuálně.
Pro zajištění přípravy a koordinace realizace staveb do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici: Manager realizace staveb

Náplň práce

• investorské řízení přípravy a realizace developerských projektů
• účast na kontrolních dnech
• příprava výběrových řízení na dodavatele stavby
• komunikace se všemi účastníky výstavby
• řízení a koordinace prací v realizační fázi výstavby
• revize a dodržení harmonogramu
• řízení a koordinace projekčních prací na úrovni DPS
• smluvní management
• sledování finančního plánu

Požadavky

• min 10 let praxe ve stavebnictví
• absolvent střední průmyslové stavební školy / stavební vysoké školy
• znalost AutoCADu nebo jiného obdobného sw, MS office,
• základy angličtiny slovem i písmem
• řidičský průkaz skupiny B
• komunikační schopnosti, odpovědnost
• chuť učit se novým věcem

Co nabízíme

• práci na zajímavých projektech
• flexibilní pracovní dobu
• příjemný kolektiv
• hezké pracovní prostředí
• bonusový systém odměn

Nástup
Ihned

Kontaktní údaje

RN Development, s.r.o.

Michael Viereckl

Sídlo firmy

Hvězdova 1716/2b
14000 Praha

Místo výkonu práce

Hvězdova 1716/2b, Praha 4 14000, okres Praha, Hlavní město Praha
vloženo 27. 8. 2019