ChciPráci.cz doporučuje

STAVEBNÍ DĚLNÍK, DLAŽDIČ, ZEDNÍK - SILNIČNÍ PRÁCE

Popis pozice

Jsme zavedená stavební společnost, realizujeme dopravní stavby a opravy komunikací. Jde o silniční práce, obsluha stroje na opravu komunikací tryskovou metodou (zaškolíme - práce se zkušeným kolegou), manuální práce, dláždění, podávání dlažby, drobné betonování, obsluha vibrační desky. Těžkou práci dělají moderní stroje.

Náplň práce

Silniční práce, obsluha přístrojů, dláždění, pomocné práce, spolupráce ve zkušeném kolektivu s autorizovaným stavbyvedoucím.

Požadavky

vzájemná slušnost, dobrá komunikace, praxe v oboru 2 roky (trysková metoda bude proškolena), dobrý zdravotní stav, chuť spolupracovat, ŘP sk. B, (sk. C výhodou, není nutné),

Co nabízíme

Zaučení, vzájemně slušné jednání, slušný, zkušený a přátelský pracovní kolektiv, individuální přístup, zázemí zavedené stavební firmy.

Benefity

prémie, příspěvky, spoření zaměstnavatele, možnost firemní půjčky, dovolenou dle domluvy, sick days,

Nástup
květen, červen 2019
Práce na směny
jednosměnný provoz

Kontaktní údaje

ROADMEDIC s.r.o.

Jiří Stojaník

Sídlo firmy

Pod Senovou 2960/70
78701 Šumperk

vloženo 12. 4. 2019