ChciPráci.cz doporučuje

Servisní technik specializovaný na lyže & snowboardy

Popis pozice

Rozšiřujeme tým o šikovného technika se specializací na servis lyží a snowboardů.

Pokud jsi technicky zdatný/á, láká Tě práce, kde se budeš naplno věnovat servisu lyží a snowboardů, máš zájem zdokonalit se ve všem, co tyto servisy vyžadují,
hledáme právě Tebe.

Jsme připraveni začít - nástup možný IHNED. :-)
Nabízíme HPP, je možné ale i docházení na základě dohody.

V cyklosezóně je možné navázat na cykloservis, nebo na jinou pozici a to dle vzájemné domluvy.

Co je ideální pro tuto práci?

* technická zručnost - bude Tě bavit se v servisních činnostech stále zlepšovat,
* samostatnost & schopnost týmové spolupráce - jsi člověkem, který je samostatný a přesto dokážeš pracovat v týmu,
* dobrá organizace práce - tlak servisních zakázek nezpůsobí ve Tvé práci chaos
* udržování pořádku TI nečiní problémy,
* zkušenosti v oboru jsou velkou výhodou,

A NEMÉNĚ VÍTÁME
* přátelskou pozitivní povahu
* kolegu / kolegyni, na kterého/ kterou se můžeme spolehnout,
* dokážeš být pro ostatní oporou.

Proč jít do toho s námi?

* nabídnout můžeme práci v dobře vybaveném prostředí skiservisu,
* získáš velký prostor pro získávání nových zkušeností, technických i odborných znalostí. (projdete celou škálou servisních školení),
* staneš se součástí rodinné firmy s dlouholetými zkušenostmi, právě v těchto dnech slavíme krásných 30 let a stále rosteme.
* pocítíš týmovou pracovní atmosféru, přátelství,
* mohou zaujmout firemní eventy pro zaměstnance - testy kol, testy lyží, a také účast na SBCRides, organizované servisní workshopy atd.

Rádi se s Vámi setkáme, spolupráci ještě lépe přiblížíme :)

KONTAKT
tel.: 606 415 654.
e-mail: prace@skiservis.cz

Kontaktní údaje

Ski a BikeCentrum Radotín s.r.o.

Zuzana Prypoňová

Sídlo firmy

Topasová 882/1
15300 Praha

Místo výkonu práce

Topasová 1, Praha 16 15300, okres Praha, Hlavní město Praha
vloženo 30. 11. 2018