Nabídka práce na pozici uklízeč/ka

Nalezeno 15 nabídek
Seřadit podle: Relevance Data

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení - Zaměstnanec provozu restaurace rychlého občerstvení

HK RESTAURANT s.r.o.

dnes

Praha

Místo výkonu práce: McDonald's Zličín, Skandinávská 162, 155 00 PrahaKontaktní osoba a způsob kontaktu: osobně v místě výkonu práce a/nebo e-mailem rm56@cz.mcd.comJazykové požadavky: znalost angličtiny nebo ruštiny

20.000 – 22.000 Kč / měsícDo oblíbenýchNezobrazovat

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Wine Food Market s.r.o.

dnes

Praha

Náplň práce:úklid svěřených prostorPožadujeme:zdravotní průkaz pracovníka v potravinářstvíkladný vztah a zájem o Itálii a italskou gastronomiipečlivost, svědomitost, rychlost, komunikativnost, smysl pro humor, vlastní aktivitusmysl pro čistotu a pořádekchuť učit seNabízíme:práci v prestižní a...

18.000 Kč / měsícDo oblíbenýchNezobrazovat

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - Pracovník/ce úklidu OZP

Scenario s.r.o.

včera

Ostrava

Vyhrazeno pro OZP.Místo výkonu práce: Pohraniční 1435/86, Moravská Ostrava, 703 00 Ostrava 31. kontakt e-mailem. V případě zájmu zašlete životopis na kariera@scenario.czNáplň práce: úklid budovy převážně kancelářská budova čtyř podlažníPožadavky: praxe na obdobné poziciVýhodou: zkušenosti s podobnou...

7.000 Kč / měsícDo oblíbenýchNezobrazovat

Objektová vedoucí – Praha (zkrácený úvazek 5 hodin/odpolední)

OLMAN SERVICE s. r. o.

zadáno před 2 dny

Praha

Firma OLMAN SERVICE s.r.o. – úklidová firma s 27 letou tradicí přijme do vedení týmu pracovnic úklidu šikovnou a komunikativní kolegyni na pracovní pozici Objektová vedoucí v Praze centru. Pracovní doba od 16.00 – 21.00 hodin.Pracovní pozice vhodná pro osobu se zdravotním omezením OZP,...

Pomocníci v kuchyni - POMOCNÝ/Á KUCHAŘ/KA - TEPLÁ KUCHYNĚ

Bohemia - lázně a. s.

Karlovy Vary

Kontakt: předem telefonicky 7.00 - 15.30 hodPracovní doba: 6 - 19 hod - krátký/dlouhý týdenVyučení v oboru není podmínkou, ale praxe v potravinářství - výdej a příprava snídaní a příloh, příprava základních pokrmů, zeleninová bez masa, sladká, apod.

16.280 Kč / měsícDo oblíbenýchNezobrazovat

Ostatní uklízeči a pomocníci - uklízeč/ka - hospodyně

Marie Kusáková

zadáno před 3 dny

Uherské Hradiště

prac. doba 5.30 - 9.30 a 18.00 - 21.00 hod. min. rok zkušeností s prací na pozici uklízečky/uklízeče či hospodyně, prac. poměr na 2 roky s možností prodloužení, osobní schůzka možná po e-mailové domluvě

13.350 Kč / měsícDo oblíbenýchNezobrazovat

Pomocníci v kuchyni

VÁCLAV HRABEC s.r.o.

potravinář. průkaz, praxe v kuchyni, podnikové stravování, ubytování, prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení

13.500 Kč / měsícDo oblíbenýchNezobrazovat

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení - Pomocní kuchaři - číšníci *

Rezdar Mahammad

Rožnov

POMOCNÍ KUCHAŘI - ČÍŠNÍCI*Zaměstnavatel požaduje: znalost výroby kurdských jídel, výroba speciálních omáček, znalost zařízení pro výrobu kebabu, znalost anglického jazykaZaměstnanecké výhody: firemní stravováníPrvní kontakt: životopisy zasílejte na e-mail: renata.miklova@seznam.czov. 30.5.2019

14.000 – 16.000 Kč / měsícDo oblíbenýchNezobrazovat

Ostatní uklízeči a pomocníci - Uklízečka/hospodyně

Kusák stomatologie s.r.o.

prac. doba 5.30 - 9.30 a 19.00 - 21.00 hod. úklid ordinace, min. rok zkušeností s prací na pozici uklízečky či hospodyně, kontakt pouze e-mailem

Ostatní uklízeči a pomocníci - úklidový pracovník se strojem

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

zadáno před 4 dny

Praha

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Požadujeme: čistý výpis z RT,dobrý zdravotní stav, pečlivost, spolehlivost. Řidič. průkaz sk. B výhodou. Praxe se strojovým úklidem výhodou.zázemí rodinné firmy, mzda vždy včas na účtu, možnost kariérního růstu, vzdělávání

15.000 – 19.500 Kč / měsícDo oblíbenýchNezobrazovat
Zavřít