ChciPráci.cz doporučuje

Back office manager

Popis pozice

Hledáme kolegu/kolegyni s technicko-administrativním zaměřením pro podporu rozvíjení a fungování maloobchodní sítě s více než 55 prodejnami. Práce u nás má široký rozptyl a vyžaduje osobu, která má ráda pestrou pracovní náplň, nebojí se práce s lidmi, počítačem a oficiálními dokumenty.

Náplň práce

Komunikace s kolegy, pronajímateli i úřady a následné řešení vzniklých požadavků.
Asistence při řešení větších projektů, od otevírání nových prodejen, po zajištění kampaně.
Příprava podkladů a analýz pro obchodní jednání nebo prezentace.
Dílčí manažerské rozhodování týkající se běžného provozu prodejen.

Požadavky

Tvůrčí a aktivní přístup k zadaným úkolům.
Schopnost komunikace a týmového přístupu k práci.
Chuť a odvaha učit se novým věcem.
Elementární technické znalosti a dovednosti výhodou.
Pečlivost, efektivita, analytické myšlení.
Práce na PC na běžné administrativní úrovni (Excel,Powerpoint, Word apod.)
Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení včetně motivační složky.
Práce v mladém a odhodlaném týmu.
Služební notebook a telefon.
Příspěvek na stravování.

Nástup
1. 12. 2019 – 30. 11. 2020
Práce na směny
jednosměnný provoz

Kontaktní údaje

WIKY, spol. s r. o.

Roman Kouřil, Mgr.

Sídlo firmy

Svatoborská 395/97
69701 Kyjov

vloženo 30. 10. 2019