ChciPráci.cz doporučuje

Marketing specialist

Popis pozice

Hledáme odvážného markeťáka, který má nápady a současně je dovede systematicky rozvíjet. Pokud dokážete koordinovat marketingové procesy v rámci firmy, na netu jste jako ryba ve vodě a svět dětí a maminek vám vůbec není cizí, pak jste to právě vy, koho hledáme.
mail: r.kouril@wiky.cz

Náplň práce

- podíl na tvorbě marketingové strategie
- on-line marketing a podpora e-shopu
- zodpovědnost za přípravu katalogů a tiskové reklamy
- rozvíjení konceptu prodejen
- podpora velkoobchodního i maloobchodního prodeje
- mediální podpora značky Wiky na trhu
- propagace firmy na sociálních sítích a internetu

Požadavky

-tvůrčí přístup k zadaným úkolům
-schopnost samostatně plánovat a rozvíjet kampaně
-chuť a odvaha učit se novým věcem
-praktická znalost e - commerce a on-line marketingu :SEO optimalizace,srovnávače cen,dynamický
  remarketing, PPC atd.
-vzdělání či praxe v oblasti marketingu - není podmínkou

Co nabízíme

- zajímavé finanční ohodnocení včetně motivační složky
- práce v mladém a odhodlaném kolektivu
- služební telefon a notebook
- příspěvek na obědy

Nástup
31. 3. 2020

Kontaktní údaje

WIKY, spol. s r. o.

Roman Kouřil, Mgr.

Sídlo firmy

Svatoborská 395/97
69701 Kyjov

Místo výkonu práce

Svatoborská 395/97, Kyjov 69701, okres Hodonín, Jihomoravský kraj
vloženo 4. 3. 2019