ChciPráci.cz doporučuje

obchodní manažer

Popis pozice

Hledáme kolegyni/kolegu, která/který se bude věnovat sortimentu hraček na našich prodejnách. A to jak našemu vlastnímu dovozu, tak i od externích dodavatelů. Baví vás komunikace s lidmi? Máte zkušenosti s výběrem a nákupem zboží? Nebo byste do této problematiky rádi pronikli? Pak jste to právě vy, koho hledáme.
kontakt: r.kouril@wiky.cz

Náplň práce

- výběr a zalistování položek určených k maloobchodnímu prodeji
- objednávání zboží od českých i světových výrobců
- komunikace s dodavateli, s kolegy z nákupního oddělení, s vedoucími prodejen
- podíl na přípravách sezonní nabídky, výprodejů atd.
- práce na vnitrofiremním ERP systému
- řešení situací souvisejících s ČOI a dalšími kontrolními orgány

Požadavky

- tvůrčí přístup k zadaným úkolům
- zkušenost na obdobné pozici je výhodou, nikoli podmínkou
- chuť a odvahu učit se novým věcem
- znalost práce na PC a v ERP systémech
- znalost anglického jazyka
- řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme

Práce v mladém a odhodlaném týmu.
Služební notebook a telefon.
Příspěvek na obědy.
Nástup možný ihned.

Nástup
31. 3. 2020

Kontaktní údaje

WIKY, spol. s r. o.

Roman Kouřil, Mgr.

Sídlo firmy

Svatoborská 395/97
69701 Kyjov

Místo výkonu práce

Svatoborská 395/97, Kyjov 69701, okres Hodonín, Jihomoravský kraj
vloženo 4. 3. 2019