Produktový manažer v oboru nářadí a strojů (25.000 - 35.000 Kč)

Popis pozice

Jsi ve světě nářadí jako doma? Máš analytické myšlení a schopnost s rozvahou táhnout na branku? Láká tě myšlenka vybojovat s námi prvenství na českém internetu nářadí? Tak tohle je tvoje šance. Pro zavedený český eshop s nářadím hledáme produkťáka, který nám pomůže se správou nabízeného nářadí, aktualizací ceníků, vyběrem dobrého nářadí pro naše zákazníky a bude ochotně a spolehlivě pracovat v týmu cca deseti lidí.

Co budeš dělat?

- Zodpovídat za správné a aktuální informace v informačním systému a na eshopu
- Úzce spolupracovat s asistentkou a zadávat jí práci
- Kontrolovat názvy, popisy a obrázky produktů; vyřazovat doprodané, pravidelně přidávat novinky
- Pravidelně se školit a vzdělávat v oboru nářadí
- Komunikovat s našimi obchoďáky a asistenty eshopu ohledně potřeb zákazníků
- Komunikovat s našimi dodavateli a v tandemu s našimi obchoďáky vyjednávat dobré nákupní a dodací podmínky
- Radit našim zákazníkům s výběrem prostřednictvím chatu, emailu, telefonu a Facebooku
- Ve spolupráci s markeťákem a obchoďáky připravovat úspěšné prodejní akce

Co od tebe očekáváme?

- Máš minimálně středoškolské vzdělání
- Vyznáš se ve světě nářadí a nadšeně si v něm budeš rozšiřovat obzory
- Opravdu to umíš s Excelem
- Máš předchozí zkušenosti na podobné pozici (není podmínkou)
- Máš dobré logické a analytické myšlení
- Umíš práci dobře zorganizovat jak sobě, tak lidem pod tebou
- Jsi komunikativní a pečlivý
- Jsi týmový hráč a máš přirozený tah na branku

Co ti nabízíme?

- Práci v kolektivu cca deseti fajn lidí
- Neformální a příjemnou atmosféru
- Smlouvu na HPP
- Notebook a telefon i pro osobní využití
- Stravenky, možnost občasného home office, 4 týdny dovolené
- Dobré finanční ohodnocení

Nástup
1.11.2018

Kontaktní údaje

Yssen Tools s.r.o.

Libor Havránek

Sídlo firmy

Litvínov 5
43601 Litvínov

Místo výkonu práce

Litvínov 43601, okres Most, Ústecký kraj
vloženo 5. 10. 2018