Nabídka práce

Nalezeno 114 nabídek
Seřadit podle: Relevance Data

UČITEL/KA NA 1. STUPNI ZŠ

1.základní škola T.G. Masaryka Milevsko, Jeřábkova 690, okres Písek

- zaměstnání na dobu určitou - zástup za nemoc

ŘIDIČ SK.C

POLANSKÝCH, s.r.o.

Požadujeme -ŘP sk.C, čistý trestní rejstřík, spolehlivost, flexibilita

zadáno před 5 dny

Protivín

Do oblíbenýchNezobrazovat

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

Alena Plechšmídová

V případě potřeby po dohodě možnost i zkráceného úvazku. hmotná zodpovědnost

SKLADNÍK/CE

Požadujeme: spolehlivost, samostatnost,čistý trestní rejstřík.

zadáno před 50 dny

Protivín

BAGRISTA

Jiří Hrůza

pracoviště Milevsko a okolí, Nabízíme: stravenky, pracovní oblečení

zadáno před 11 dny

Milevsko

POMOCNÝ DĚLNÍK NA STAVBĚ

ŠVEC s.r.o.

Pracoviště: dle zakázek převážně okres Písek, Strakonice, Nabízíme: svoz na staveniště (mimo Písek), Kontakt: nová kancelář v Malých Nepodřicích č.p….

Dobev

Učitel cizího jazyka

Základní škola Mikoláše Alše a Mateřská škola Mirotice, okres Písek

Od 1. prosince 2016, přijmeme učitele(ku) 2. stupeň aprobace Anglický jazyk - Český jazyk. Žádosti o zaměstnání s životopisem zasílejte na emailovou…

Mirotice

ÚDRŽBÁŘ + ŘIDIČ ODTAHOVÉ SLUŽBY

AUTO KÁPL s.r.o.

Pracovní náplň: údržba objektu + řidič odtahové služby dle zakázek, Nabízíme: ke mzdě náleží odměna za jízdní výkony

VEDOUCÍ SERVISU

Požadujeme: SŠ/VŠ, ŘP skup. B, znal. práce na PC; praxe vítána, Pracovní doba: 1 směna 7:30-16:00; mzda od 25.000,- Kč

ŘIDIČ MEZINÁRODNÍ DOPRAVY

TOLLMI LOGISTIK s.r.o.

ciz - jízda po EU vozidlem Iveco Eurocargo 12t. znalost AJ nebo NJ výhodou, praxe výhodou

Hrejkovice

Upřesnit výsledky