Chcete být přitažlivější? Pořiďte si promo video!

Oblíbenost video portálů a sociálních sítí je jasným důkazem toho, že lidé se v dnešní době raději dívají, než čtou. A tak současný trend velí firmám: „Pořiďte si firemní promo video!“ Buďte mezi konkurencí mnohem viditelnější, tím pak zajímavější a na internetu více vyhledávanější.

Tým ChciPráci.cz vám garantuje hned dvě výhody: vlastní prezentaci a vhodné kandidáty

Není pochyb o tom, že reklamní prostor ve formě banneru a loga na úvodní stránce portálu, umožňuje firmám mnohem výhodnější postavení před konkurencí. Video je ale formát, který posouvá prezentaci do úplně jiné dimenze. Jeden záběr vyjádří víc, než tisíc slov. Oblíbenost tohoto atraktivní nástroje marketingové komunikace tak raketově stoupá vzhůru. Nemít video prezentaci v dnešní době ve svém portfoliu, znamená být krok za konkurencí.

Největší pracovní portál v celé ČR, jenž měsíčně navštíví více než 200 000 uchazečů o zaměstnání, má proto svůj Tým ChciPráci.cz, který pro vás videa natočí. Využijete jedinečných možností současného marketingu. Otevřete dveře a poodhalte svou duši. Představte firemní kulturu i benefity. Zvýšíte tím šance na reakce od těch správných uchazečů, ušetříte svůj čas i energii. Díky videu se posunete dál ve všech směrech.

Jak se točí firemní promo video

 

Jak vypadá náš produkční plán

Timing

Do 2 pracovních dnů se ozveme s kompletním přehledem informací, které od vás budeme potřebovat. Na základě podkladů, které nám zašlete, zpracujeme do 4 pracovních dnů scénář, přijedeme k vám na obhlídku lokace a osobní konzultaci. Jakmile si scénář odsouhlasíme, do 5 pracovních dnů natočíme a zpracujeme video, které dostanete k autorizaci. Pokud bude vše podle vašich představ, jsme do 24 hodin schopni nasadit video k vašemu inzerátu a vám zaslat k volnému užití.

Bez čeho se neobejdeme

Bez kontaktní osoby, se kterou budeme celou záležitost konzultovat (doporučujeme marketingové a HR manažery), možnosti obhlídky lokace, kde se bude natáčet. Potřebujeme odkazy na vaše komunikační kanály, kde najdeme inspiraci a pochopíme image vaší společnosti (web, sociální sítě). Důležitý je pro nás i přesný a podrobný popis firmy/pozice, ukázky PR článků nebo reklamních materiálů, přehled časových možností z vaší strany (zpracování podkladů, natáčecí dny, …), soupis důležitých informací, které musí být ve videu zapracovány (výhody pro zaměstnance, požadavky na zaměstnance, pracovní doba, apod.).

Natáčecí den

Ve stanovený den a hodinu přijedeme na smluvené místo se štábem (produkční, kameraman, reportérka, asistentka), budeme postupovat přesně podle již schváleného harmonogramu a scénáře. Celé natáčení by nemělo trvat déle jak 4 hodiny. Chováme se vždy vysoce profesionálně, snažíme se šetřit čas a pracovat co nejefektivněji. Veškeré požadavky vám dopředu nahlásíme a nemáme v plánu vás nepříjemně překvapit. Vše je o dobré komunikaci, náš klient je na prvním místě a v našem zájmu je jeho spokojenost. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, a tak nelze předem jasně specifikovat technické a další požadavky (nic nevšedního však požadovat nebudeme).