Firemní profil vám zajistí výhody

Jasná představa o firemní kultuře, prostředí a kolektivu má v dnešní době při rozhodování uchazeče o změně pracovního místa mnohem větší váhu než finanční motivace.

 

Na portálu ChciPráci.cz firmám nabízíme možnost prezentovat jak sebe, tak kompletní nabídku volných pracovních pozic prostřednictvím firemního profilu, a to v designu, který odpovídá jejich korporátní identitě. Cílem je vytvořit mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem takové propojení, které povede k oboustranné spokojenosti, a přinese oběma stranám zisk.

Díky tomuto profilu mohou firmy poskytnout uchazečům něco nového a zároveň se jim dostane hned několika výhod.  Ať už je to podpora inzerce, či rozšíření povědomí o tom, kdo jsou a co nabízejí. Navíc mohou ušetřit za práci na firemním webu, se kterým je pracovní portál ChciPráci.cz propojen.

Uchazeči se zas velmi snadnou cestou dostanou na stránku společnosti, která je zajímá. Prostřednictvím vyhledávače, do kterého zadají název firmy, nebo na hlavní straně kliknou na banner či logo, se jim zobrazí nejen základních informace o firmě, ale i všechna dostupná volná místa. Výčet nabízených benefitů a profil firmy mohou být pak rozhodujícími atributy při volbě nového zaměstnání.

Inzerujte proto chytře a s noblesou.

Hodně štěstí vám přeje ChciPráci.cz