Ve správný čas na správném místě

Vítejte. Jsme pracovní portál ChciPráce.cz a kandidátům umíme zobrazit a deduplikovat všechny aktuální nabídky volných pracovních míst z prostředí českého internetu.

Jak to dokážeme?  Stejně tak jako agregátor, který funguje na principu robota, jenž podrobně vyhledává na webových stránkách potřebná data a pak je slučuje do jedné velké databáze. Kandidátům výrazně ušetříme čas i tím, že jim přineseme informaci o zdroji pro ně vhodného inzerátu, který se jim zobrazí na základě zvolené profese či lokality.

Svou registrací u nás každý zájemce získá možnost nastavit si jednoho nebo i více „Agentů“. Úkolem "Agenta" je sledovat všechny nově příchozí nabídky volných pracovních pozic a z nich pak podle nastavených parametrů vygenerovat a e-mailem svému zadavateli pravidelně zasílat jen ty nejzajímavější.

Na ChciPráci.cz garantujeme efektivní a rychlý způsob propojení kandidát – zaměstnavatel i tím, že u nás firmy mají možnost svá volná pracovní místa inzerovat. Ať již formou zdarma, přes banner, či logo na titulní stránce, službu TOP, HOT, výrobou promo videa, zajistí si tím vždy zvýhodnění před těmi ostatními. A o to dnes jde. Vítěz bere vše.

 

Všechny nabídky na jednom místě - ChciPráci.cz